#

مشاوران ماندگار

کانون تبلیغاتی مشاوران ماندگار از سال 1392 با مدیریت محسن ولی زاده  فعالیت خود را آغاز نمود

طراحی گرافیکی، چاپ انواع بیلبورد، بنر، برشور،دیجیتال مارکتینگ و رسانه های دیجیتال ، طراحی سایت های اینترنتی و مقوله برندینگ و ... از جمله فعالیت های کانون تبلیغاتی مشاوران ماندگار محسوب میشود

ما طی این مدت با همکاری با برند های مختلف و با تکیه بر تجربه دریافتیم شغل ما صرفا تبلیغات نیست بلکه ایجاد بستری است برای تحقق رویای شما

 

گروه مشاوره مدیریت تبلیغات . برندینگ

کارکنان شرکت ما

در حال حاضر کانون تبلیغاتی مشاوران ماندگار در راستای انجام خدمات با بهترین کیفیت به مردم عزیز شهر ساری گام های محکم خود را بر داشته است و امیدوار می باشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند.

نحوه کار شرکت

دقت بالا

با نهایت دقت طراحی و نیاز های شما را انجام می دهیم. این ادعا را داریم که تا پایان پروژه شما ، چندین و چند بار توسط گروه های مختلف ، طرح شما مورد بررسی قرار می گیرد. ما حتما هوای نمونه کار و مشتری خود را خواهیم داشت.

بیشتر بدانید

سرعت بالا

تمامی خدمات طراحی شده در مشاوران ماندگار کاملا اختصاصی می باشند و طبیعتا زمان منحصر به فرد خود را برای طراحی نیاز خواهد داشت. ولی تا جایی که در توان داشته باشیم طراحی های شما را سریعتر انجام خواهیم داد.

بیشتر بدانید

کیفیت بالا

مشاوران ماندگار با افتخار نمونه کارهای خود را که با بالاترین کیفیت و استاندارد طراحی شده است را به همه مشتریان دیگر خود معرفی می نماید. این کیفیت واقعا اتفاقی نیست بلکه از حساسیت ما بر روی تمامی پروژه ها و سفارش های گرفته شده نشعت می گیرد.

بیشتر بدانید

نظر مشتریان عزیز و محترم مشاوران ماندگار

کانون تبلیغاتی مشاوران ماندگار به نظر واقعی مشتریان خود می بالد و این افتخار را دارد تا مشتریان هر آنچه را که گفته اند در وب سایت خود منتشر نموده است.

مطمئن باشید بعد از احترام به مشتری و جلب رضایت آنها از خدمات ارائه شده برایشان, نمونه کارها و پروژه های طراحی شده هم برای این مجموعه بسیار مهم می باشد ...